Limitovaná edice Dacia Duster Adventure

Dacia Duster AdventureAutomobilové magazíny a časopisy byly v posledních dnech a týdnech doslova zahlceny zprávami o nejrůznějších výstřelcích a exotických nových modelech prestižních automobilových značek napříč celým světem. Na Ženevském autosalonu bylo představeno například Ferrari LaFerrari, McLaren P1, Lamborghini Veneno a mnoho dalších luxusních a drahých kousků.

Kromě těchto aut, které si normální, poctivě pracující smrtelník nemůže v životě dovolit se na autosalonu objevil i běžnému lidu dostupný vůz s označením Dacia Duster Adventure. Jedná se o limitovanou edici obrovsky populárního off-roadu Dacia Duster, kterému bylo do vínku naděleno několik nových funkcí a stylingových vylepšení.

Nejpatrnějšími změnami jsou střešní sportovní světla, kouřové světlomety, lesklá černá zrcátka, nové kliky od dveří, střešní ližiny, nové oplastování a nová 16″ plechová kola. Duster Adventure bude k dostání ve 2 barevných provedeních – v bílé nebo černé. Uvnitř limitované edice najdete nové čalounění s kontrastním bílím prošíváním a satelitní navigační systém Garmin.

Dacia Duster Adventure se bude prodávat v 16 zemích světa a prozatím není jasné, zda mezi nimi bude i Česká republika. Otazníky panují i kolem ceny, která dosud nebyla stanovena.