Výprodej Dacia Duster předváděcích vozů

Výprodej Dacia Duster předváděcích vozůMnoho lidí touží po tom, koupit si auto Dacia Duster ale brání jim v tom jedna věc – přestože se jedná o levné a tudíž i relativně snadno dostupné auto, někteří si jej zkrátka nemohou dovolit. Možná byste mohli namítnout, ať si jej prostě vezmou na leasing, nicméně někteří dluhy zkrátka nemají rádi s leasingem na krku se jim nespí zrovna dobře. Těmto lidem v podstatě zbývají dvě možnosti – buď si koupit ojeté auto nebo využít výprodej předváděcích vozů Dacia Duster.

V případě, že se rozhodnete pro koupi předváděcího vozu Dacia Duster, tak byste pravděpodobně rádi znali stránku, na které by byly po kupě všechny inzeráty prodejů těchto vozů. Taková stránka bohužel neexistuje, proto to nebudete mít tak jednoduché. Obecně dostat se k referentským autům není zrovna jednoduché a prodej takovýchto aut se často děje skrze známosti. Nicméně pokud máte o koupi předváděcích vozů zájem, tak asi nejlepším způsobem je jít přímo ke zdroji, tedy začít obvolávat autosalony Dacia Duster ve Vašem okolí (jejich seznam najdete zde) a ptát se jich na to, zda náhodou neprodávají referentský neboli předváděcí vůz Dacia Duster. Pár kousků lze najít také v internetových auto inzercích.

Výhodou předváděcích vozů je velká sleva oproti původní ceně a velmi nízký nájezd (obvykle od 2 000-10 000 km). Nevýhodou však bývá to, že na ně často nebývá poskytována záruka a také rizikovost takového nákupu – navzdory nízkému nájezdu bývá vůz často značně zhuntovaný, protože se musí vypořádat s těžkými podmínkami – mnoho studených startů, časté krátké trasy, vytáčení do otáček za studena, potenciální zákazníci na něm zkouší co vůz snese atd.

Zkrátka a dobře Dacia Duster (stejně jako všechna ostatní auta) koupená jako předváděcí vůz může být výhodnou koupí se solidní slevou, ale ještě snáze to může být také katastrofický kauf, protože si vůz může krátce po koupi vyžádat nemalé investice.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>